Ten blog zakończył swój żywot i nie będzie już aktualizowany. Komentarze zostały wyłączone, a notki udostępniam jako archwium dla odwiedzających. Pozdrawiam.

Archiwum dla January, 2007

FlashElement Tower Defense

Tower Defense1 to prosta gierka we flashu, w którą pogrywam sobie od czasu do czasu przez ostatnie kilka dni. Nie ukrywam, że pierwszego dnia jak ją znalazłem całkiem mnie pochłonęła.

flash_element.png

Cel gry jest prosty, budować wieżyczki w taki sposób aby zabić wszystkie stworki zanim dotrą one do końca labiryntu. Oczywiście decyduje tutaj przede wszystkim taktyka rozmieszczenia wieżyczek. Za każdego zabitego stworka otrzymuje trochę gotówki za którą możemy zakupić kolejne wieżyczki lub ulepszyć już istniejące.

Dla mnie i wielu znajomych, gra okazało się bardzo wciągająca, może to za sprawą przyjemnej grafiki rodem z Warcrafta :)

Gramy do 39 poziomu, potem liczą się uzbierane punkty.

flash_element_score.png

Mój ostatni wynik to 30 tysięcy punktów jak widać :)


Komentarze (3)

Flash 9 - wersja finalna

Wreszcie nareszcie ! Jak czytamy na oficjalnym blogu deweloperów1, pojawiła się stabilna wersja Flasha 9 dla Linuksa. Zapraszam do testowania.

Pobierz Flasha 9 dla Linuksa


Komentarze (6)

Motywy do Firefoxa - przegląd

Dawno tego nie robiłem, trzeba nadrobić zaległości :P Wiem, że najwięcej osób trafia na ten blog poszukując właśnie motywów do ich ulubionej przeglądarki. Nie mogę więc zawieść tej sporej grupy czytelników. Wszystkie przedstawione motywy są kompatybilne z najnowszą wersją Firefoxa.

  • Blue Ice - najbardziej przypadł mi do gustu i aktualnie mój firefox z niego korzysta.
blue_ice.png
  • Kempelton - drugie miejsce na mojej liście, bardzo ładny i prosty, takie uwielbiam :)
kempelton.png
  • Qute - dosyć stary motyw, ładnie się prezentuje
qute.png
  • Cylence - troche jakby wyblakły, ale podoba mi się.
cylence.png

Komentarze (4)